2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inhyrning av personal - Kontorstjänster
Beskrivning: Upphandlingen omfattar inhyrning av personal i syfte att täcka temporära personalbehov inom nedan angivna delområden: Delområde 1 - Ekonomi Delområde 2 - Personal/HR Delområde 3 - Administration
Intern identifierare: N050U26-66
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79610000 Personalförmedling
Ytterligare klassificering (cpv): 79621000 Förmedling av kontorspersonal, 79631000 Personaltjänster och lönehantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Delområde Ekonomi
Beskrivning: Inhyrning av personal inom ekonomi.
Intern identifierare: Delområde Ekonomi
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde Personal/HR
Beskrivning: Inhyrning av personal inom Personal/HR
Intern identifierare: Delområde Personal/HR
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Delområde Administration
Beskrivning: Inhyrning av personal avseende Administration
Intern identifierare: Delområde Administration