Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Material till träslöjd
Referensnummer: KSN-2017-4275
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 03414000 Ohyvlat virke
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar material så som t.ex. snickerimaterial, svarvämnen, skivmaterial samt övrigt trämaterial som vanligen används inom ramen för slöjdverksamheten.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 2 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej