481052-2020 - ÄndringSverige-Stockholm: Hjullastare
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hjullastare till underhåll av vattenreningsfilter
Referensnummer: 20MB1210
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34144710 Hjullastare
II.1.4.
Kort beskrivning
-