481117-2021 - PlaneringSverige-Halmstad: Operationslampor
Förhandsmeddelande
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI Undersöknings- och enklare operationslampor Region Halland
Referensnummer: RS210960
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
31524110 Operationslampor
II.1.4.
Kort beskrivning
Se bifogat dokument RFI, tillika svarsdokument.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
33100000 Medicinsk utrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Se bif fil, tack.