481376-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Resetjänster – Bilpoolstjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBilpoolstjänster
BeskrivningVärmdö kommun avser att upphandla en halvöppen bilpoolstjänst omfattande fordon och bokningssystem.
Intern identifierare2026KS/0076
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 63515000 Resetjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 34144900 Elfordon, 42961300 Hyrningssystem för fordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareBilpoolstjänster