2. Förfarande
Förfarande
Titel: Rekryteringssystem
Beskrivning: Rekryteringstjänst där användare ska kunna ges åtkomst till tjänsten via webklient och applikationen ska driftas som tjänst. Tjänsten ska fungera utan att användare installerar någon programvara,
Intern identifierare: 2025-01262-2.3.1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet, 79630000 Personaladministrativa tjänster utom arbetsförmedling och personaluthyrning, 79635000 Bedömningstjänster vid rekrytering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Rekryteringssystem