481976-2021 - ResultatSverige-Göteborg: Varningsljus
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Varningsljus
Referensnummer: 0057/21
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
31521310 Varningsljus
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar varningsljus som ska användas till både person- och transportbilar i Göteborgs Stads Leasings fordonspark.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
31500000 Belysningsarmatur och elektriska lampor, 31520000 Lampor och belysningsarmatur
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen