See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Färdtjänst Lunds kommun
Beskrivning: Upphandlingen avser Lunds kommun färdtjänstresor.
Intern identifierare: TN 2026/0280
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60120000 Taxitjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Upphandlingsdokumentation generell
Beskrivning: Upphandlingen avser Lunds kommuns färdtjänstresor.
Intern identifierare: 1870902-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsdel 1
Intern identifierare: 1872419-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsdel 2
Intern identifierare: 1872420-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Anbudsdel 3
Intern identifierare: 1872438-3
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Anbudsdel 4
Intern identifierare: 1923023-4