482138-2023 - ResultatSverige-Gustavsberg: Bakverk och kakor
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fika & Catering
Referensnummer: 2023KS/0360
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
15812000 Bakverk och kakor
II.1.4.
Kort beskrivning
Fika och catering till Värmdö kommuns verksamheter
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Fysisk butik
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
15812000 Bakverk och kakor, 15810000 Brödprodukter, färska bakverk och kakor, 15812100 Bakverk, 55520000 Catering
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Fikabröd, tårtor, mackor, sallader och catering med mera.
Utkörning fika
Del nr: 2
Utkörning sallad & smörgås
Del nr: 3
Catering
Del nr: 4