482309-2017 - ÄndringSverige-Lund: Vägtransporter
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Transporttjänster till LKF.
Referensnummer: KS 2017/0921
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
60100000 Vägtransporter
II.1.4.
Kort beskrivning
Transporttjänster med lastbil till LKF.
Typ av avtal:
Ramavtal tjänster.