Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Förhandsinformation - Restaurang på Campus Albano
Referensnummer: 1/2018
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 55000000 Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
På campus Albano planeras bland annat för en större restauranglokal. Denna förhandsinformation syftar till att inhämta information om hur lokalen ska planeras. Mer information finns i det bifogade dokumentet.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71221000 Arkitekttjänster avseende byggnader, 79931000 Inredningstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Se bifogat dokument.