48246-2020 - ÄndringSverige-Grödinge: Polyaluminiumklorid
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Polyaluminiumklorid
Referensnummer: 20/2
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
24312123 Polyaluminiumklorid
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen syftar till att tillgodose Syvab: s behov av Polyaluminiumklorid