See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Scanner for micropreparations
Beskrivning: Scanner for micropreparations for a research group at the University of Gothenburg, working with tissues and 3D bioprinted scaffolds that generate slides with sections for histology and immunohistochemistry.
Intern identifierare: EUI 24 017
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Ytterligare klassificering (cpv): 38520000 Skannrar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Requirement specification
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Tenderer's suitability