482579-2022 - ResultatSverige-Stockholm: Konsulttjänster för skydd mot och kontroll av faror
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Sprinklerkonsult
Referensnummer: SKH 2021/740/2.4.1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71317000 Konsulttjänster för skydd mot och kontroll av faror
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna förfrågan avser att kontraktera ett bolag som erbjuder tekniska konsulttjänster, Sprinkler.
För detaljer se förfrågningsunderlag
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
44115500 Sprinklersystem, 71356000 Tekniska tjänster, 75251110 Brandskyddstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen