482581-2021 - ÄndringSverige-Västerås: Diverse transportutrustning och reservdelar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hyresmaskiner & Trafikanordningar
Referensnummer: TN 2021/00328-2.6.1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34900000 Diverse transportutrustning och reservdelar
II.1.4.
Kort beskrivning
Hyresmaskiner och Trafikanordningar.