2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Utplanteringsväxter
Beskrivning: Ramavtalet avser leverans av utplanteringsväxter till grav- och övrig smyckning under vår, sommar och höst inom Stockholms kyrkogårdsförvaltnings verksamhetsområde, sammanlagt 11 begravningsplatser.
Intern identifierare: KYF 2026/1145
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03121000 Trädgårdsväxter
Ytterligare klassificering (cpv): 03117000 Växter för särskilda ändamål, 03121100 Levande växter, lökar, rötter, skott och sticklingar, 03451000 Växter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Ramavtal Utplanteringsväxter