482639-2021 - ÄndringSverige-Västerås: Verktyg
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Verktyg
Referensnummer: 2021/0743-VKF
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44510000 Verktyg
II.1.4.
Kort beskrivning
Inköp av verktyg till Vafabmiljös anläggningar och återbruk