482717-2021 - ÄndringSverige-Umeå: Medicinsk utrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ortodontiska förbrukningsmaterial
Referensnummer: HSN 916-2021
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33100000 Medicinsk utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser ortodontiska förbrukningsmaterial.