482879-2022 - ÄndringSverige-Falkenberg: Städning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Höghöjdsstädning
Referensnummer: IU22-47
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90910000 Städning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser höghöjdsstädning för Falkenbergs kommun.