482880-2022 - ÄndringSverige-Falun: IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Drift, förvaltning och utveckling av SharePoint
Referensnummer: RS2022/1112
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling avser drift, förvaltning och utveckling av Region Dalarnas SharePoint-plattform, enligt beskrivning i upphandlingsdokumenten.