482925-2020 - ResultatSverige-BORÅS: Konstnärligt och litterärt skapande samt tolkningar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konstnärligt gestaltningsuppdrag
Referensnummer: 2018-00076IN
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
92310000 Konstnärligt och litterärt skapande samt tolkningar
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget avser upphandling av konstnärer för gestaltningsuppdrag till fyra skolor/förskolor.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen