2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bevaknings- och Säkerhetstjänster
Beskrivning: Upphandling av Bevaknings- och Säkerhetstjänster för Bostadsstiftelsen Uddevallahem.
Intern identifierare: 26/1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
Ytterligare klassificering (cpv): 79700000 Undersöknings- och säkerhetstjänster, 79710000 Säkerhetstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Parkeringsövervakning samt medhjälp vid planerad flytt av fordon.