483102-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Diverse reparationer och underhåll – Service ångpannor Campus Solna
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster - Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelService ångpannor Campus Solna
BeskrivningUpphandlingen avser service och tillsyn samt underhållsåtgärder av ångpannor belägna på Campus Solna.
Intern identifierare25/59
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50800000 Diverse reparationer och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 42162000 Ångpannor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelAnbudsformulär
BeskrivningTillsyn och underhåll på ångpannor i Campus Solna.
Intern identifierare1686054
Ytterligare om kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 50712000 Reparation och underhåll av maskinteknisk utrustning i byggnader
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelAnbudsformulär (1)
BeskrivningAvser tillsyn och skötsel för ångpannor Campus Solna.
Intern identifierare1686139
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelSkötsel av ångpanna
BeskrivningAvser tillsyn och skötsel ångpannor Campus Solna.
Intern identifierare1686055