483139-2021 - KonkurrensutsättningSverige-Malmö: Undervisning och utbildning
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal för Utbildning i personlig effektivitet, Coachning och Teamutveckling
Referensnummer: 2021MKB-2210
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
80000000 Undervisning och utbildning
II.1.4.
Kort beskrivning
Konsulttjänster för 3 delområden: Utbildning i personlig effektivitet, Coachning och Teamutveckling
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
Värde exkl. moms: 2 980 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas för alla delar
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: 2021MKB2210
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79998000 Coachning, 80500000 Utbildningstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Konsulttjänster för utbildning inom personlig effektivitet, Coachning och Teamutveckling