2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av fyrfackskärl med tillbehör inkl montering, lagring och distribution
Beskrivning: Upphandlingen omfattar huvudsakligen: - Leverans av fyrfackskärl med tillbehör - Montering, lagring och distribution av fyrfackskärl till hushåll samt återtag och lagring av begagnade kärl - Demontering och återvinning av begagnade kärl - Leverans av enfackskärl
Intern identifierare: 4067
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34928480 Soptunnor och papperskorgar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000