483238-2018 - ÄndringSverige-Sölvesborg: Sjukvårdssystem
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2009/81/EG
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Vård- och omsorgssystem
Referensnummer: 2018/VoO
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48814100 Sjukvårdssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Vård- och omsorgssystem.