RISE Research institutes of Sweden AB inbjuder härmed anbudsgivare att lämna anbud på AV och videokonferens.
Upphandlingen består utav två (2) delar en anbudsgivare kan välja att offerera båda delarna eller separata delar.
Del 1 - Standardrum
Del 2 - Specialrum
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 32321200 Audiovisuell utrustning, 50300000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende persondatorer, kontorsutrustning, telekommunikations- och audiovisuell utrustning, 50340000 Reparation och underhåll av audiovisuell och optisk utrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen