See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Entreprenadbesiktning
Beskrivning: Ramavtalet omfattar uppdrag avseende entreprenadbesiktning. Ramavtalet innefattar följande tekniska discipliner: Huvudbesiktningsman Bygg, Mark VVS El/tele/hiss El kraft Medicinska gaser Styr Sprinkler Brand
Intern identifierare: UPPH2023-00409
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: AMA AF Konsult 10
Beskrivning: SE AF
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsformulär