2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal beläggningsarbeten
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal för beläggningsarbeten åt Botkyrka Kommun.
Intern identifierare: KS/2024:00150
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45233222 Vägbeläggningsarbeten
Ytterligare klassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Ramavtal beläggningsarbeten