Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Finansiella tjänster.
Referensnummer: KS/2017:477
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 66000000 Finans- och försäkringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av koncernkontosystem och andra finansiella tjänster för Upplands Väsby kommun, AB Väsbyhem, Väsbyhem Fastighets AB, Väsbyhems Parkerings AB, Nadislos AB, VH Övre Runby AB.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 1 200 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 66000000 Finans- och försäkringstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen