Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Dynamiskt inköpssystem avseende ELINSTALLATIONER
Referensnummer: KF2021-117
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 51110000 Installation av elektrisk utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Dynamiskt inköpssystem avseende Elinstallationer Käppalaförbundet, se förfrågningsunderlaget för detaljer
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur, 45311000 Installation av elektriska ledningar och kopplingsarbeten, 45316000 Installation av belysnings- och signalsystem, 51900000 Installation av styr- och reglersystem
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen