483903-2021 - ResultatSverige-Märsta: Låssmedstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Låssmedstjänster
Referensnummer: UH-2021-14
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
98395000 Låssmedstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar Service på Kommunens alla befintliga låssystem både mekaniska och elektriska. Nyinstallationer av alla system vid projekt av nybyggnationer och även utbyte av befintliga system när de faller för säkerhetsklassningen.
Välkomna att lämna anbud.
Obs! På grund av semester kommer frågor inte att besvaras under v. 26-31.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
98395000 Låssmedstjänster, 98300000 Diverse tjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen