2. Förfarande
Förfarande
Titel: Closed cycle cooling system
Beskrivning: A closed-cycle cryocooling system that will enable experiments at temperatures as low as 40K.
Intern identifierare: V 2025/626
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Closed cycle cooling system