Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79212000 Revision
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 17 000 000,00 SEK
Högsta värde för ramavtalet: 25 500 000,00 SEK
Allmänna upplysningar