See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tekniska konsulter - Mark, Park, Gata och Etableringsområden
Beskrivning: Syftet med upphandlingen är att teckna ramavtal för successiva avrop av tekniska konsulttjänster gällande Mark-, Park- och Gatuprojektering inkl. etableringsområden.
Föregående meddelande: 011359-2023
Intern identifierare: KS 2023-329
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71318000 Byggtekniska konsulttjänster och rådgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000