See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Partner för Microsoft Dynamics 365 och Microsoft Power Platform
Beskrivning: Sveriges Kommuner och Regioner, SKR upphandlingar en partner för att utveckla, förvalta och implementera verksamhetens behov av de applikationer som ryms inom Microsoft Dynamics och Microsoft Power Platform
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:96568:Lot:1