484215-2017 - ÄndringSverige-Karlskrona: Ingenjörstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Teknisk konsulttjänst markprojekt, inom området projektledning, byggledning, kontroll.
Referensnummer: KS 2017/6010 2.6.1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71300000 Ingenjörstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning