484264-2022 - ResultatSverige-Ljusdal: Jordbruks- och skogsmaskiner för markberedning eller odling
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Två skördare till Naturbruksprogrammet Slottegymnasiet i Ljusdals kommun
Referensnummer: 12641
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
16100000 Jordbruks- och skogsmaskiner för markberedning eller odling
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av två (2) stycken skördare till Naturbruksprogrammet Slottegymnasiet i Ljusdals kommun.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen