Typ av upphandlande myndighet Statligt organ eller förbundsorgan
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Varnings instrument stöttor
Referensnummer: 22/87
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 44400000 Diverse industriframställda produkter och tillhörande föremål
II.1.4.
Kort beskrivning
Varningsinstrument
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 35100000 Nöd- och säkerhetsutrustning, 35113400 Skydds- och säkerhetskläder, 35121000 Säkerhetsmateriel, 44000000 Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning)