2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Kärlvätt av rest och matavfallskärl
Beskrivning: Detta är en informationsförfrågan gällande kärltvätt av rest och matavfall i våra miljörum. Var god fyll i dina svar och skicka in till frågeställaren. Du skapar elektroniskt svar under menyn Skapa svar. Sista dag för svar: 2024-08-31.
Intern identifierare: FAM-2024-00672
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90918000 Rengöring av avfallsbehållare