See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ny ÅVC Målserum
Beskrivning: Ny ÅVC Målserum
Intern identifierare: U-109-2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000