48443-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Elektroniska körjournaler Luleå kommun fordonspark
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelElektroniska körjournaler Luleå kommun fordonspark
BeskrivningUpphandlingen avser Luleå kommuns behov av elektroniska körjournaler för beställarens fordonspark.
Intern identifierareKLF 2023/270
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareElektroniska körjournaler Luleå kommun fordonspark