Huvudsaklig CPV-kod 79410000 Företags- och organisationsrådgivning
II.1.4.
Kort beskrivning
Riksdagsförvaltningen (RDF) inbjuder intresserade leverantörer att komma in med anbud i denna upphandling av strategiska kommunikationstjänster. Upphandlingens mål är att teckna ramavtal med en (1) leverantör för att tillgodose RDF:s successiva behov av konsulttjänster inom området strategisk kommunikation.