484500-2021 - ÄndringSverige-Linköping: Tjänster uförda av underhållare
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Sjukhusclowner
Referensnummer: UC-2019-296
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
92312240 Tjänster uförda av underhållare
II.1.4.
Kort beskrivning
Helt eller delat anbud
Anbud ska lämnas på hela uppdraget/omfattningen.
Anledningen till att upphandlingen inte har delats upp i separata anbudsområden beror på tjänstens art.