484511-2024 - Resultat
Sverige – Engångsartiklar för catering – Formar till mat
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelFormar till mat
BeskrivningJönköpings kommuns kök köper formar att förpacka matportioner som plastas för utkörning i värmeskåp.
Intern identifierare20/110
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39222100 Engångsartiklar för catering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del