2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konkurrensutsättning av DIS Bygg - Mindre arbeten, Projekt 17411, Markåtgärder, renovering av lekplats
Beskrivning: Den här upphandlingen avser en förnyad konkurrensutsättning av ramavtalet: DIS Bygg - dynamiskt inköpssystem för byggrelaterade uppdrag i flerbostadshus 5441, Mindre arbeten Entreprenaden omfattar renovering av lekplats på bostadsgård med nytt fallskyddsunderlag och montering av ny lekutrustning.
Intern identifierare: SHEM 2024/762
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
Ytterligare klassificering (cpv): 45236000 Markanläggning, 45236210 Markanläggning för lekplats
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Konkurrensutsättning av DIS Bygg - Mindre arbeten, Projekt 17411, Markåtgärder, renovering av lekplats