Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55250000 Uthyrning av möblerade korttidsinkvarteringar
Leveransplats
Del av land (NUTS): Stockholms län (SE110)
Land: Sverige
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 4 500 000,00 SEK