484765-2022 - KonkurrensutsättningSverige-Stockholm: Webbsideutformningstjänster
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Design, utveckling och implementation av ny hemsida
Referensnummer: 22/2
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72413000 Webbsideutformningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Stockholms konstnärliga högskola (SKH) inbjuder anbudsgivare att lämna anbud gällande upphandling gällande design, utveckling och implementation av ny hemsida. Se förfrågningsunderlag för detaljer.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd, 72400000 Internettjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen