48480-2018 - ÄndringSverige-VÄNERSBORG: Röntgenapparatur
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Mobila C-bågar
Referensnummer: RS 2017-01626
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33111000 Röntgenapparatur
II.1.4.
Kort beskrivning