2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lastbil
Beskrivning: Lastbil
Intern identifierare: SN 2024/165
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34140000 Tyngre motorfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34130000 Motorfordon för godstransport
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Transportfordon (1)
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del
Beskrivning: lastbil
Ytterligare klassificering (cpv): 34140000 Tyngre motorfordon
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Informationsfrågor